PŘIHLÁSIT SE

Rádi se spoléháte sami na sebe?

Při náboru pracovníků máte rádi nábor pevně v rukou? K úspěšnému náboru vám chybí pouze nové životopisy uchazečů? Zjistěte jak můžete zvýšit počet uchazečů pro vaši společnost.

Hledáte jistotu při náboru pracovníků?

Máte v plánu rozšiřovat svou firmu a hledáte zaměstnance do kmenového stavu? Můžeme Vám rychle pomoci. 

Vyhledávání pracovníků

Koncepce našich webových stránek je, co nejjednodušším způsobem nabídnout společnostem možnost, vyhledat nové pracovní síly.

Inzerujeme rychle a efektivně

Realizace náborové kampaně je otázkou hodin. Sestavíme pro vás kampaň a postaráme se o to, aby byla vidět. Proto není nač čekat. Chceme, abyste získali podíl na našem úspěchu ve vyhledání vhodných uchazečů.

Výsledek vidíte do 5ti dní

Pokud se rozhodnete pro inzerci, výsledek vidíte do 5 dní, kdy přichází první životopisy uchazečů. Kolik uchazečů si vyberete, je na vás. 

Už víte v čem jsme jiní?

Hledáte způsob inzerce a získávání svých zaměstnanců tak, abyste viděli okamžitý efekt, měli jistotu ve výsledku a navíc získali záruku spokojenosti?

Rychlost

Kandidáty na vámi poptávanou pozici získáte do 5ti dní. V průměru si vybíráte z 5 až 10 uchazečů.

Kvalita

Přijímáte pouze uchazeče, kteří splňují veškeré vaše požadavky. Inzerci s Vámi komunikujeme a staráme se o to, aby byla pro uchazeče co nejatraktivnější a Vy jste získali co nejvíce reakcí. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme statistiky a staráme se o co nejvyšší dosah inzerátů.

Cena

Jedna z nejdostupnějších variant náboru nových pracovníků pro vaši společnost. Rychlé a cenově přijatelné řešení.

Spokojenost

Úspora vašeho času, energie i firemního rozpočtu je pro nás prioritou i krokem k dlouhodobé spolupráci, proto se pro naše služby rozhodla řada renomovaných společností.

FAQ

Jak mohu zadat inzerát pokud poptáváme více pracovních pozic?

Svou poptávku nám můžete zaslat na e-mail obchod@job4yougroup.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 608 330 393, kde se Vám budeme věnovat s náležitou pečlivostí. Jednoduchost spolupráce je pro nás prioritou.

Jaký bude průběh spolupráce?

Navštivte naše korporátní stránky www.job4yougroup.cz nebo nám zavolejte na telefon 608 330 393, kde vám vše rádi vysvětlíme.

Jak zajištujete sledovanost inzerátů?

Jsme společnost, která se orientuje převážně na sociální sítě, kde jsme skutečně silní. Každý týden jsme schopni prostřednictvím svých a partnerských skupin oslovit více jak 80 000 uchazečů z regionu. Současně vlastníme velmi úspěšné stránky zaměřené na inzerci práce.

Můžete nás navštívit u nás ve společnosti?
Samozřejmě, navštívíme vás a projednáme s vámi možnosti spolupráce. Budeme rádi, když nás zahrnete svými dotazy a najdeme společné řešení na rozvoj vaší firmy.

Už zítra vám mohou přijít první životopisy uchazečů.

 

✓ PRÁCE A BRIGÁDY PLZEŇ

Pokud hledáte práci v Plzni a okolí, pak se přidejte do naší skupiny, která čítá více jak 6 500 členů a každý den sledujte více jak 20 nových inzerátů. S námi vám neunikne žádná nabídka!

✓ PRÁCE A BRIGÁDY ÚSTECKO

V této skupině naleznete nabídky práce v regionu Ústeckého kraje. Věříme, že zde si najde práci každý! Komunikujte on-line přímo se zaměstnavateli. Přidejte se do skupiny a sledujte každý den nové nabídky práce.

✓ PRÁCE A BRIGÁDY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Jistě, někdo pochází z krásného města České Budějovice nebo okolí, pro ty z vás máme skupinu, která nabízí nabídky v daném regionu. Přidejte se do skupiny a sledujte novinky z trhu práce.

✓ PRÁCE A BRIGÁDY PRAHA

Hlavní město České republiky jsme nemohli nechat bez povšimnutí, proto i toto město má svou skupinu. Věříme, že si najde stejně silnou skupinu lidí jako Plzeň.