Rádi se spoléháte sami na sebe?

Při náboru pracovníků máte rádi nábor pevně v rukou? K úspěšnému náboru vám chybí pouze nové životopisy uchazečů? Zjistěte jak můžete zvýšit počet uchazečů pro vaši společnost.

Hledáte jistotu při náboru pracovníků?

Máte v plánu rozšiřovat svou firmu a hledáte zaměstnance do kmenového stavu? Můžeme Vám rychle pomoci. 

Vyhledávání pracovníků

Koncepce našich webových stránek je, co nejjednodušším způsobem nabídnout společnostem možnost, vyhledat nové pracovní síly.

Inzerujeme rychle a efektivně

Realizace náborové kampaně je otázkou hodin. Sestavíme pro vás kampaň a postaráme se o to, aby byla vidět. Proto není nač čekat. Chceme, abyste získali podíl na našem úspěchu ve vyhledání vhodných uchazečů.

Výsledek vidíte do 5ti dní

Pokud se rozhodnete pro inzerci, výsledek vidíte do 5 dní, kdy přichází první životopisy uchazečů. Kolik uchazečů si vyberete, je na vás. 

Už víte v čem jsme jiní?

Hledáte způsob inzerce a získávání svých zaměstnanců tak, abyste viděli okamžitý efekt, měli jistotu ve výsledku a navíc získali záruku spokojenosti?

Rychlost

Kandidáty na vámi poptávanou pozici získáte do 5ti dní. V průměru si vybíráte z 5 až 10 uchazečů.

Kvalita

Přijímáte pouze uchazeče, kteří splňují veškeré vaše požadavky. Inzerci s Vámi komunikujeme a staráme se o to, aby byla pro uchazeče co nejatraktivnější a Vy jste získali co nejvíce reakcí. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme statistiky a staráme se o co nejvyšší dosah inzerátů.

Cena

Jedna z nejdostupnějších variant náboru nových pracovníků pro vaši společnost. Rychlé a cenově přijatelné řešení.

Spokojenost

Úspora vašeho času, energie i firemního rozpočtu je pro nás prioritou i krokem k dlouhodobé spolupráci, proto se pro naše služby rozhodla řada renomovaných společností.

FAQ

Jak mohu zadat inzerát pokud poptáváme více pracovních pozic?
Pokud poptáváte 2 a více pracovních pozic, kontaktujte nás na 608 330 133, kde se Vám budeme věnovat s náležitou pečlivostí. Pracovní pozice jsme schopni přijmout v tabulce a importovat je na náš pracovní portál. Jednoduchost spolupráce je pro nás prioritou.

Nevím jaký balíček pro mě bude ideální.
Nejste si jisti výběrem balíčku? Chápeme, že nechcete vyhazovat zbytečně peníze. Zavolejte nám na telefon 608 330 133, kde vám vysvětlímen jaké jsou výhody jednotlivých variant a společně vybereme tu, která pro Vás bude ideální a efektivní.

Jak zajištujete sledovanost inzerátů?
Jsme společnost, která se orientuje převážně na sociální sítě, kde jsme skutečně silní. Každý týden jsme schopni prostřednictvím svých a partnerských skupin oslovit více jak 80 000 uchazečů z Plzeňského kraje. Současně vlastníme velmi úspěšné stránky zaměřené na inzerci práce.

Můžete nás navštívit u nás ve společnosti?
Samozřejmě, navštívíme vás a projednáme s vámi možnosti spolupráce. Budeme rádi, když nás zahrnete svými dotazy a najdeme společné řešení na rozvoj vaší firmy.

Už zítra vám mohou přijít první životopisy uchazečů.

 

✓ PRÁCE A BRIGÁDY PLZEŇ

Pokud hledáte práci v Plzni a okolí, pak se přidejte do naší skupiny, která čítá více jak 8 200 členů a každý den sledujte více jak 20 nových inzerátů. S námi vám neunikne žádná nabídka!

 

✓ PRÁCE (VÝROBA A PRŮMYSL)

V této skupině naleznete nabídky práce z oboru výroba a průmysl. Věříme, že zde si najde práci každý! Komunikujte on-line přímo se zaměstnavateli. Přidejte se do skupiny a sledujte každý den nové nabídky práce.

✓ PRÁCE A BRIGÁDY V ČR

Jistě, někomu může být Plzeň malá, pro ty z vás máme skupinu, která nabízí nabídky práce z celé České republiky! Přidejte se do skupiny a sledujte co se děje na českém pracovním trhu.