PŘIHLÁSIT SE

Hledáte práci?

Najít si v dnešní době práci asi není nic složitého, ale najít si práci, která vám bude vyhovovat platem a náplní je už složitější.

Hledáte jistotu při náboru pracovníků?

Máte v plánu rozšiřovat svou firmu a hledáte zaměstnance do kmenového stavu? Můžeme Vám rychle pomoci. 

 

Kdo jsme

Jsme mladá inovativní společnost Job4you CZ, s.r.o., zajišťující inzerci pracovních pozic. Po založení pracovního portálu klikprace.cz v roce 2016 jsme velmi dynamicky rostli a zvětšovali portfolio partnerských společností. Naší hlavní přidanou hodnotou je přístup k naší práci. Jak rádi říkáme, naši práci bereme jako poslání

Hlavním cílem, který jsem si stanovili, je přispět ke kultivaci trhu a pomoci lidem k nalezení té správné pracovní pozice prostřednictvím pracovního portálu. Věříme, že i on-line služba může být velmi osobní, a tak se snažíme, aby každý dostal svou šanci a měl možnost ji využít. K dispozici jsou také kamenné pobočky, kde každý uchazeč má možnost vyplnit svůj životopis a ucházet se tak o pracovní nabídky, které máme v nabídce.

 

Plzeňský kraj

Praha

Ústecký kraj

České Budějovice

Naše firemní hodnoty

Být úspěšný pro nás znamená podnikat v souladu s pravidly, chovat se tak, abychom se nemuseli za sebe stydět, neboť i podání ruky pro nás stále hodně znamená. Proto jsme sestavili následující firemní hodnoty, kterými se řídíme, prohlédnout si je můžete zde.

Specializace

Oblast, na kterou se orientujeme, jsou výrobní podniky, které hledají dlouhodobé zaměstnance. Chceme propojovat výrobní podniky, které nabízí zázemí svým zaměstnancům a perspektivu s uchazeči, kteří chtějí získat dlouhodobou práci, která je bude bavit a v které se budou moci realizovat.

Naše vize

Naším cílem je neustálé inovování, neboť víme, že on-line svět je stále v pohybu. Proto chceme být těmi, kteří budou udávat směr a inspirovat. Věříme, že růst může být v souladu se slušností a férovostí, na čemž si velmi zakládáme. V plánu máme otevírání dalších kontaktních míst ve všech regionech České republiky. A jednou bychom rádi byli jedním z hlavních hráčů na HR trhu.

Přidejte se k nám

Zajímá vás svět HR? Uvažovali jste o tom, že byste rádi rozjeli něco vlastního? Líbí se vám naše koncepce a dokážete si představit, že byste byli součástí tohoto projektu? Napište nám pár řádků do e-mailu (info@job4yougroup.cz) a přijměte naše pozvání na kávu, kde bychom si mohli promluvit o možné spolupráci.

Naše firemní hodnoty

Každý si zaslouží svou šanci a měl by ji dostat
Jsme profesionálové v jednání, chování k uchazečům a obchodním partnerům
Jsme o krok napřed, naše služby neustále inovujeme a nespokojíme se s úspěchy dnes, ale hledíme do budoucnosti
Jdeme svou vlastní cestou, nikoho nekopírujeme. Naopak, vytváříme své vlastní prostředí
Snažíme se o lepší prostředí, tak abychom se nikdy nemuseli za nic stydět, respektujeme konkurenci

Zjistěte, jaké máte možnosti na trhu práce

✓ PRÁCE A BRIGÁDY PLZEŇ

Pokud hledáte práci v Plzni a okolí, pak se přidejte do naší skupiny, která čítá více jak 6 500 členů a každý den sledujte více jak 20 nových inzerátů. S námi vám neunikne žádná nabídka!

✓ PRÁCE A BRIGÁDY ÚSTECKO

V této skupině naleznete nabídky práce v regionu Ústeckého kraje. Věříme, že zde si najde práci každý! Komunikujte on-line přímo se zaměstnavateli. Přidejte se do skupiny a sledujte každý den nové nabídky práce.

✓ PRÁCE A BRIGÁDY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Jistě, někdo pochází z krásného města České Budějovice nebo okolí, pro ty z vás máme skupinu, která nabízí nabídky v daném regionu. Přidejte se do skupiny a sledujte novinky z trhu práce.

✓ PRÁCE A BRIGÁDY PRAHA

Hlavní město České republiky jsme nemohli nechat bez povšimnutí, proto i toto město má svou skupinu. Věříme, že si najde stejně silnou skupinu lidí jako Plzeň.